Popular Children (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Links
fa: واصلیها

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Block name
fa: نام قالبک

en: No caching
fa: بدون ذخیره سازی

en: Machine name
fa: نام دستگاه
