Popular Children (7.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Links
sv: Länkar

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: One day
sv: En dag

en: Teasers
sv: Förhandstittar

en: Block name
sv: Blocknamn

en: 3 hours
sv: 3 timmar

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: No caching
sv: Ingen caching

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Block Type
sv: Typ av block

en: Machine name:
sv: Maskinläsbart namn:
