Popular Children (7.x-1.0-rc3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Links
ur: لنکس

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Unlimited
ur: لامحدود
