Popular Children (7.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Links
vi: Các liên kết

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Block name
vi: Tên khối

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: No caching
vi: Không tạo bộ đệm

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
