Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Links
be: Спасылкі

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Machine name
be: Машынная назва
