Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Links
bg: Връзки

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Unlimited
bg: Без ограничения
