Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Unlimited
bs: Neograničeno
