Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Links
cs: Odkazy

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Teasers
cs: Upoutávky

en: Block name
cs: Název bloku

en: No caching
cs: Bez ukládání do mezipaměti

en: Machine name
cs: Strojový název

en: (inactive)
cs: (neaktivní)

en: Machine name:
cs: Strojový název:
