Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Links
id: Tautan-tautan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: Block name
id: Nama blok

en: No caching
id: Tanpa penembolokan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Machine name:
id: Nama mesin:
