Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Links
ja: リンク

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Unlimited
ja: 無制限

en: One day
ja: 1日

en: One week
ja: 1週間

en: Teasers
ja: ティーザー

en: Block name
ja: ブロック名

en: 6 hours
ja: 6時間

en: No caching
ja: キャッシュなし

en: 12 hours
ja: 12時間

en: 24 hours
ja: 24時間

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: (inactive)
ja: (非アクティブ)

en: Machine name:
ja: システム内部名称:
