Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
