Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Links
lt: Nuorodos

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Block name
lt: Bloko pavadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
