Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: 12 hours
nn: 12 timar

en: 24 hours
nn: 24 timar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
