Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Links
oc: Ligams

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Block name
oc: Nom del blòt

en: No caching
oc: Pas de mesa en cache

en: Machine name
oc: Nom sistèma
