Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Links
pl: Odnośniki

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: One week
pl: Jeden tydzień

en: One month
pl: Jeden miesiąc

en: Block name
pl: Nazwa bloku

en: 3 hours
pl: 3 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: No caching
pl: Bez pamięci podręcznej

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 10 seconds
pl: 10 sekund

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Block Type
pl: Typ bloku

en: Machine name:
pl: Identyfikator systemowy:

en: all items
pl: wszystkie pozycje

en: One year
pl: Jeden rok
