Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Links
ps: تړوني

en: Block name
ps: غونډ نوم
