Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Links
ru: Ссылки

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: One day
ru: Один день

en: One week
ru: Одна неделя

en: One month
ru: Один месяц

en: Teasers
ru: Анонсы

en: Block name
ru: Название блока

en: 3 hours
ru: 3 часа

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: No caching
ru: Без кэша

en: Maximum number of links
ru: Максимальное количество ссылок

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: 24 hours
ru: 24 часа

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Block Type
ru: Тип блока

en: Machine name:
ru: Машинное имя:

en: Popular Content
ru: Популярное содержимое
