Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: One month
ta: ஒரு மாதம்

en: Block name
ta: தொகுதி பெயர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Machine name:
ta: இயந்திரப் பெயர்:
