Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Unlimited
ug: چەكسىز
