Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Unlimited
ast: Ilimitáu
