Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Links
az: Linklər

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Block name
az: Blok adı

en: No caching
az: Keşləmə yoxdur

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Machine name:
az: Maşının adı:
