Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
