Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Links
ca: Enllaços

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Block name
ca: Nom del bloc

en: No caching
ca: No emmagatzemar en memòria cau

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Block Type
ca: Tipus de bloc

en: Machine name:
ca: Nom màquina:
