Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: 1 hour
da: 1 time

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Teasers
da: Smagsprøver

en: Block name
da: Bloknavn

en: 3 hours
da: 3 timer

en: 6 hours
da: 6 timer

en: No caching
da: Ingen caching

en: 12 hours
da: 12 timer

en: 24 hours
da: 24 timer

en: Machine name
da: Internt navn

en: Block Type
da: Bloktype

en: Machine name:
da: Maskinlæsbart navn:
