Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Links
et: Lingid

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Block name
et: Ploki nimi

en: No caching
et: Pole puhverdatud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Machine name:
et: Masinloetav nimi:
