Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Links
fr: Liens

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Unlimited
fr: Illimité

en: One day
fr: Un jour

en: One week
fr: Une semaine

en: One month
fr: Un mois

en: Teasers
fr: Accroches

en: Block name
fr: Nom du bloc

en: 3 hours
fr: 3 heures

en: 6 hours
fr: 6 heures

en: No caching
fr: Pas de mise en cache

en: 12 hours
fr: 12 heures

en: 24 hours
fr: 24 heures

en: Machine name
fr: Nom système

en: Block Type
fr: Type de bloc

en: Machine name:
fr: Nom système :

en: all items
fr: tous les éléments

en: One year
fr: Un an
