Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Links
hr: Poveznice

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Teasers
hr: Sažeci

en: Block name
hr: Naziv bloka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
