Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Links
hu: Hivatkozások

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: One day
hu: Egy nap

en: One week
hu: Egy hét

en: One month
hu: Egy hónap

en: Teasers
hu: Bevezetők

en: Block name
hu: Blokknév

en: 3 hours
hu: 3 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: No caching
hu: Nincs gyorsítótárazás

en: Maximum number of links
hu: Linkek maximális száma

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: (inactive)
hu: (nem aktív)

en: Machine name:
hu: Programok által olvasható név:
