Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Links
hy: Հղումներ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
