Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Links
it: Collegamenti

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: Teasers
it: Anteprime

en: Block name
it: Nome del blocco

en: No caching
it: Nessuna cache

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: (inactive)
it: (non attiva)

en: Machine name:
it: Nome macchina:
