Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Links
ka: ბმულები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო
