Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Unlimited
kk: Шексіз
