Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Links
mr: दुवे

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: One day
mr: १ दिवस

en: One week
mr: १ आठवडा

en: One month
mr: १ महिना
