Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Links
pt: Ligações

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: One day
pt: Um dia

en: One week
pt: Uma semana

en: One month
pt: Um mês

en: Block name
pt: Nome do bloco

en: 3 hours
pt: 3 horas

en: 6 hours
pt: 6 horas

en: No caching
pt: Sem cache

en: 24 hours
pt: 24 horas

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Machine name:
pt: Nome da máquina:
