Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Unlimited
si: අනන්තයි
