Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Links
sk: Odkazy

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: One day
sk: Jeden deň

en: One week
sk: Jeden týždeň

en: One month
sk: Jeden mesiac

en: Teasers
sk: Upútavky

en: Block name
sk: Názov bloku

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Machine name
sk: Strojový názov
