Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Links
th: ลิงก์

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Block name
th: ชื่อที่ถูกบล็อก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine name:
th: ชื่อเครื่อง:
