Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Links
uk: Посилання

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: One day
uk: Один день

en: One week
uk: Один тиждень

en: One month
uk: Один місяць

en: Teasers
uk: Анонси

en: Block name
uk: Назва блоку

en: 3 hours
uk: 3 години

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: No caching
uk: Без кешування

en: Maximum number of links
uk: Максимальна кількість посилань

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: 10 seconds
uk: 10 секунд

en: 24 hours
uk: 24 години

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: (inactive)
uk: (неактивне)

en: Block Type
uk: Тип блоку

en: Machine name:
uk: Машинна назва:

en: Clear logs
uk: Очистити журнали

en: Popular Content
uk: Популярні матеріали
