Popular Children (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Links
eo: Ligiloj

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Unlimited
eo: Senlima
