Popular Children (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Links
fi: Linkit

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: One week
fi: Yksi viikko

en: One month
fi: Yksi kuukausi

en: Block name
fi: Lohkon nimi

en: No caching
fi: Ei välimuistitusta

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Machine name:
fi: Koneluettava nimi:

en: all items
fi: Kaikki

en: One year
fi: Yksi vuosi
