Popular Children (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Links
he: קישורים

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Block name
he: שם הבלוק

en: 3 hours
he: 3 שעות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: No caching
he: אין התאמה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Machine name:
he: שם מכונה:
