Popular Children (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Links
lv: Saites

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: One day
lv: Viena diena

en: One week
lv: Viena nedēļa

en: One month
lv: Viens mēnesis

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: No caching
lv: Bez kešošanas

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Block Type
lv: Bloka veids
