Popular Children (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: 1 hour
mg: 1 ora
