Popular Children (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
