Popular Children (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: One week
nl: Één week

en: One month
nl: Één maand

en: Block name
nl: Bloknaam

en: 3 hours
nl: 3 uur

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: No caching
nl: Geen caching

en: 24 hours
nl: 24 uur

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: (inactive)
nl: (inactief)

en: Block Type
nl: Bloktype

en: Machine name:
nl: Systeemnaam:

en: all items
nl: alle items
