Popular Children (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Links
tr: Bağlantılar

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: One week
tr: Bir hafta

en: Block name
tr: Blok adı

en: No caching
tr: Önbellekleme yok

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Machine name:
tr: Makine adı:

en: Clear logs
tr: Kayıtları temizle
