Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ
