Popular Children (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: 3 hours
el: 3 ώρες

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Machine name:
el: Όνομα μηχανής:
