Popular Children (7.x-1.0-rc4) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Links
gl: Ligazóns

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: One day
gl: Un día

en: One week
gl: Unha semana

en: Block name
gl: Nome do bloque

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: 24 hours
gl: 24 horas

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Machine name:
gl: Nome de sistema:
