Popular Children (7.x-1.0-rc5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Links
jv: Tautan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
